Запит надіслано
ПитанняЯкий порядок заповнення розрахунку коригування до податкової накладної, який складається для виправлення помилок у графах податкової накладної які не вплинули на кількісні/вартісні показники, зокрема у графах 3.2.1, 4, 5, 9?
ВідповідьКоротка:
               Зі знаком «–» зазначаються показники рядка податкової накладної, що містять помилкове значення,
               новим рядком зі знаком «+» показники, які містять правильні значення.
               В обох рядках розрахунку коригування зазначається причина коригування 104 та однакова група коригування.
              Повна:
               Відповідно до п. 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 137/28267, порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних.
               Виправлення помилок у графах податкової накладної, які не вплинули на кількісні/вартісні показники, зокрема у графі 3.2.1 (ознака імпортованого товару), у графі 4 (одиниця виміру, умовне позначення (українське), у графі 5 (одиниця виміру код), у графі 9 (код пільги) розділу Б податкової накладної, здійснюється методом «сторно», тобто зазначаються зі знаком «–» показники рядка податкової накладної, що містять помилкове значення, та новим рядком зі знаком «+» зазначаються показники, які містять правильні значення.
               При цьому в обох рядках розрахунку коригування зазначається причина коригування 104 та однакова група коригування.

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді