Запит надіслано
ПитанняДіяло до 18.09.2019 Які граничні терміни подання звітності та сплати податкових зобов’язань за звітні податкові періоди 2018 року, що дорівнюють календарному кварталу?
ВідповідьДіяла до 18.09.2019
Коротка:
     Податковий календар щодо граничних термінів подання звітності та сплати податкових зобов’язань розміщений на головній сторінці офіційного вебпорталу ДФС та у розділі «Необхідно знати» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.
Повна:
     Податкові декларації, крім випадків, передбачених Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема:
     календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі у разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ);
     календарному року для платників податку на прибуток для податкової декларації, яка розраховується наростаючим підсумком за рік, – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (п.п. 49.18.6 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).
     Відповідно до п. 49.20 ст. 49 ПКУ якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем. Граничні строки подання податкової декларації можуть бути збільшені за правилами та на підставах, які передбачені ПКУ.
     Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ (абзац перший п. 57.1 ст. 57 ПКУ).
     Разом з цим повідомляємо, що податковий календар щодо граничних термінів подання звітності та сплати податкових зобов’язань розміщений на головній сторінці офіційного вебпорталу ДФС та у розділі «Необхідно знати» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу.
     Коментар: «Запитання-відповідь переведено до не чинних, у зв’язку з втратою актуальності».

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді