gov.ua
Державні сайти України
Державна податкова служба України
Верховна Рада України
Міністерство фінансів України
Інші органи виконавчої влади
Президент України
Урядовий портал
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Державна податкова служба України
7
Контакт-центр ДПС
контакти
телефони
050 0 501 007
 vodafone
073 0 501 007
 lifecell
077 0 501 007
 kyivstar
0 800 501 007
 ukrtelecom
електронна адреса
idd@tax.gov.ua
×
Введіть наданий Вам пароль:
Відправити
Запит надіслано
Повернутися назад
Закрити перегляд
Питання
Які документи та критерії можуть підтверджувати правомірність співпраці з компанією – аутстафером і мінімізувати ризики податкових претензій?
Відповідь
Коротка:
Первинні документи, конкретний перелік документів та критеріїв може варіюватись в залежності від специфіки діяльності підприємства – замовника.
Повна:
Правомірність співпраці замовника з компанією – аутстафером можуть підтвердити первинні документи, які доводять факт найму робочої сили, сплату компанії – аутстаферу замовником відповідних коштів за договором аутстафінгу із відповідним відображенням таких господарських операцій в бухгалтерському обліку замовника, виконання компанією – аутстафером обов’язків роботодавця та податкового агента. Конкретний перелік документів та критеріїв може варіюватись в залежності від специфіки діяльності підприємства – замовника.
Відповідь оцінили
користувачів ЗІР
-
+
Натисніть для оцінки відповіді
Оцініть будь-ласка якість наданої відповіді:
Не задоволений
Частково задоволений
Задоволений
Примітки, зауваження, пропозиції:
Ім'я:
Email:
Оцінити відповідь