Запит надіслано
ПитанняУ який спосіб платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем?
ВідповідьКоротка:
         Заяву подає через скриньку для кореспонденції, встановлену в приміщенні Державної податкової служби України, або надсилає поштою.
         Отримує документ поштою на адресу, зазначену у заяві.
     Повна:
         Правила проставлення апостиля на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав, затверджені спільним наказом Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України від 17 березня 2023 року № 125/209/293/139/999/5 (далі – Правила).
         Пунктом 2 Правил визначено, що апостиль проставляється, зокрема, на офіційних документах, що видаються Державною податковою службою України та її територіальними органами.
         З метою отримання послуги з проставлення апостиля платник подає заяву з документом (документами), на якому (яких) необхідно проставити апостиль та документом (документами) про оплату послуги з проставлення апостиля або документом, що підтверджує право на звільнення від сплати, чи його копією, засвідченою в установленому порядку через скриньку для кореспонденції, встановлену в приміщенні Державної податкової служби України за адресою: Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, або надсилає поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.
         Документ, на якому проставлено апостиль надсилається платнику на поштову адресу, зазначену у заяві щодо проставлення апостиля.

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді