Запит надіслано
ПитанняЧи застосовуються СГ РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків за надані послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів?
ВідповідьКоротка та повна відповіді ідентичні:
     Згідно з п. 14 ст. 9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні розрахунків за послуги у разі проведення таких розрахунків виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді