Запит надіслано
ПитанняДіяло до 17.03.2022 2022В Чи вважаються реалізацією операції з добровільної передачі або відчуження товарів (у тому числі підакцизних), надання послуг на користь Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, без попереднього або наступного відшкодування їх вартості?
ВідповідьДіяла до 17.03.2022 Коротка:
     Операції з добровільної передачі або відчуження коштів, товарів у тому числі підакцизних, надання послуг на користь Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, без попереднього або наступного відшкодування їх вартості не вважаються операціями з їх реалізації.
Повна:
     Відповідно до п.п. 69.5 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями операції з добровільної передачі або відчуження коштів, товарів у тому числі підакцизних, надання послуг на користь Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони, без попереднього або наступного відшкодування їх вартості не вважаються операціями з їх реалізації.
     Коментар: «Запитання-відповідь переведено до нечинних у зв’язку з набранням чинності Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану»».

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді