Запит надіслано
ПитанняПочинаючи з якого звітного періоду необхідно подавати податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за оновленою формою (з урахуванням змін внесених наказом МФУ від 10.02.2022 № 58)?
ВідповідьКоротка:
     Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за оновленою формою (з урахуванням змін внесених наказом Міністерства фінансів України від 10.02.2022 № 58) платники податків мали б подавати, починаючи зі звітного періоду – півріччя 2022 року.
Повна:
     15 березня 2022 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 10.02.2022 № 58 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів» (далі – Наказ № 58), яким, зокрема, затверджено, зміни до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (далі – Декларація).
     Відповідно до п. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.
     Таким чином, Декларацію за оновленою формою (з урахуванням змін внесених Наказом № 58) платники податків мали б подавати, починаючи зі звітного періоду – півріччя 2022 року.

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді