Запит надіслано
Питання2022В На які рахунки бюджетної класифікації буде зараховуватись сплата ЄП за ставкою 2 відсотки?
ВідповідьКоротка та повна відповіді ідентичні:
     Відповідно до положень ст. 10 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями єдиний податок належить до місцевих податків. Враховуючи зазначене, сплата податкових зобов’язань з єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відс. доходу здійснюватиметься на відповідні рахунки місцевих бюджетів.
     Відповідні роз’яснення розміщені на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/578879.html.

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді