Запит надіслано
ПитанняДіяло до 27.05.2022 З якої дати реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється за новою формою, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15?
ВідповідьДіяла до 27.05.2022 Коротка та повна відповіді ідентичні:
     Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 на всій території України запроваджено воєнний стан.
     Після завершення дії воєнного стану платники зобов’язані забезпечити реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних всіх податкових накладних та розрахунків коригування, реєстрацію яких відтерміновано на час дії військового стану.
     Форма податкової накладної/розрахунку коригування, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 17.01.2022 № 15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.02.2022 за номером № 129/37465 буде доступна платникам податків після завершення воєнного стану, про що платників податків буде проінформовано додатково.
     Відповідне роз’яснення розміщене на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням Головна/Прес-центр/Новини/До уваги платників ПДВ (оголошення від 04.03.2022).
     Коментар: «Запитання-відповідь переведено до нечинних у зв’язку з внесенням змін до підпункту 69.1 прим. 1 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, підпунктом 2 пункту 2 розділу І Закону України від 12 травня 2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану»».

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді