Запит надіслано
Питання2022В Чи переривається термін, встановлений ПКУ для формування податкового кредиту, на період зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН?
ВідповідьКоротка:
     Так. Перебіг строків для формування податкового кредиту, зазначених у п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) та абзаці першому п. 80 підрозд. 2 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, переривається на період зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Повна:
     У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) згідно з п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) перебіг строків для формування податкового кредиту, зазначених у п. 198.6 ст. 198 ПКУ та абзаці першому п. 80 підрозд. 2 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, переривається на період зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді