Запит надіслано
ПитанняЧи подається до контролюючого органу платником ПДВ (ЮО та ФОП) реєстраційна заява за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація» у разі зміни місцезнаходження (місця проживання), пов’язаного зі зміною адміністративного району?
ВідповідьКоротка:
        Ні. Така заява до контролюючого органу не подається.
    Повна:
         Змінами, внесеними Законом України від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» до п. 183.15 ст. 183 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями, спрощено (скорочено) процедуру перереєстрації платника ПДВ.
        Зокрема, із переліку підстав для проведення перереєстрації платника ПДВ виключено таку підставу як зміна платником ПДВ свого місцезнаходження (місця проживання).
        У зв’язку із цим не передбачається перереєстрація у разі зміни суб’єктом господарювання місцезнаходження (місця проживання), а отже, платником ПДВ не подається до контролюючого органу заява за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді