Запит надіслано
ПитанняЯкі дії СГ, який направляв Z-звіти сформовані РРО/ПРРО до фіскального сервера, однак в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі?
ВідповідьКоротка:
                   Необхідно зробити скріншот з Елекронного кабінету та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС на електронну пошту prro@tax.gov.ua, або скористатись меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету. Водночас, суб’єкт господарювання може надіслати запит в паперовому та/або електронному вигляді за адресою, яка вказана на сайті ДПС: https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/
Повна:
                   В приватній частині Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), у режимі «Зведені звіти» меню «Дані РРО» надається можливість на отримання зведених звітів по днях (заданий період не повинен перевищувати 1 місяць) та в режимі «Чеки» меню «Дані РРО» надається можливість на отримання інформації даних фіскальних чеків (заданий період не повинен перевищувати 1 місяць).
                   Отже, якщо суб’єкт господарювання, який направляв Z-звіти сформовані реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмними РРО до фіскального сервера, однак в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі, то для перевірки та з’ясування причин виникнення помилки необхідно зробити скріншот з Елекронного кабінету та надіслати його з інформацією про помилку до ДПС на електронну пошту prro@tax.gov.ua, або скористатись меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету.     Водночас, суб’єкт господарювання може надіслати запит в паперовому та/або електронному вигляді за адресою, яка вказана на сайті ДПС: https://www.tax.gov.ua/others/kontakti/

Відповідь оцінили користувачів ЗІР

-       +
   
Натисніть для оцінки відповіді